Rusdanesh

هزینه خدمات دانشجویی

قیمت خدمات ارائه شده شرکت روس دانش به دانشجویان عزیز شاغل به تحصیل در روسیه به شرح زیر می باشد:ترجمه روسی مدارک با تایید رسمی ، ارائه مشاوره تحصیلی ، ثبت نام در دانشگاه های روسیه ، نوشتن مقالات به زبان روسی ، کلاسهای آموزشی زبان روسی ، لیدر روس زبان 

ترجمه متن و مدارک از فارسی به روسی

ترجمه روسی انواع مدارک  از روسی به فارسی و بالعکس: تحصیلی ، علمی ، پاسپورت ، قراردادهای رسمی ، متون و مقالات و …

متن عمومی و مدارک صفحه ۸۰۰ روبل

محضر هر مدرک ۸۰۰ روبل

مشاوره تحصیلی روسیه

مشاوره حضوری تحصیلی در خصوص تحصیل در روسیه در دانشگاه های مختلف. تحصیل پزشکی ، دندانپزشکی ، دارو سازی ، فنی مهندسی ، علوم پایه‌ ، حقوق ، اقتصاد ، نفت و گاز ، هوا فضا و … در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم ایران. شماره تماس و آدرس شرکت روس دانش را در این بخش می توانید ببینید.

۱۰ دقیقه اول رایگان. تا یک ساعت ۳هزار روبل

ثبت نام در آزمون دانشگاه های روسیه

جهت وارد شدن به دانشگاه ها روسیه شما باید حتما در آزمون ورودی هر دانشگاه به صورت جدا گانه ثبت نام نمایید. تهیه تنظیم مدارک جهت ثبت نام در دانشگاه های روسیه کاری بسیار زمان بر است. و با توجه به محدودیت زمان ثبت نام و تعداد زیاد متقاضی اگر به موقع مدارک لازمه تهیه نشود شاید شما موفق به ثبت نام در دانشگاه مورد نظر نشوید. شرکت روس دانش با توجه به سابقه کاری و آشنایی کامل با قوانین هر دانشگاه آماده کمک به شما جهت ثبت نام در دانشگاه های روسیه در رشته های مختلف می باشد. با ما تماس بگیرید.

دانشگاه آزاد (شهریه) هر دانشگاه ۱۲ هزار روبل

دانشگاه های دولتی  ۱۰ هزار روبل

بورس ۱۹ هزار روبل

 

ترجمه روسی و نوشتن مقالات علمی

ترجمه روسی و یا نوشتن مقالات علمی به زبان روسی یکی از خدمات شرکت روس دانش به متقاضیان ایرانی می باشد. داشتن مقالات علمی در زمان تحصیل و در زمان ورود به مقطع بالاتر در روسیه الزامی می باشد. شما در طول دوران تحصیل به مراتب نیاز به نوشتن مقالات علمی دارید. با توجه به عدم آشنایی کامل به زبان روسی نوشتن مقالات به زبان روسی در سالهای اول تحصیل بسیار دشوار است. به این منظور مجموعه حقوقی روس دانش آماده ارایه خدمات نوشتن مقالات روسی با قیمت مناسب به شما عزیزان است.

اس اِ (مقاله کوتاه عملی) صفحه ای ۱۵۰۰ روبل

نامه انگیزش ۳هزار روبل

پروپوزال ۷۰ هزار روبل

چاپ مقاله در مجلات معمولی ۱۰ هزار روبل

چاپ مقاله در مجلات واک ۲۰ هزار روبل

کلاسهای آموزشی روسی

همه ساله موسسه روس دانش اقدام به برگزاری کلاسهای زبان روسی برای دانشجویان عزیز مشغول به تحصیل در روسیه می نماید. محل برگزاری کلاسهای آموزشی زبان روسی شهر سن پترزبورگ می باشد. جهت ثبت نام در کلاسهای زبان روسی روس دانش با ما تماس بگیرید.

۸ جلسه دو ساعته (فشرده)

زبان روسی ۱۴ هزار روبل

زیست ۱۵هزار روبل

شیمی ۱۶ هزار روبل

پکیج کامل (سه درس) ۳۵ هزار روبل

لیدر و ترجمه روسی شفاهی

برای دوستانی که به صورت توریستی به روسیه مسافرت می کنند و یا دانشجویان که جهت انجام امور دانشگاهی به مترجم زبان روسی نیاز دارند می توانند با ما تماس بگیرند.

لیدری یک روز (۸ ساعت) ۶ هزار روبل

مترجم شفاهی (یک ساعت) ۴ هزار روبل. از ساعت دوم به بعد ساعتی ۱۵۰۰ روبل


مطالب مرتبط


سوالات متداول

شرایط تحصیل پرستاری در روسیه به چه صورت است

تحصیل در رشته پرستاری در روسیه به زبان روسی می باشد. شما در ابتدا باید یک دوره پادفک بخوانید. پادفک رشته پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی و پرستاری مشترک است. بعد از آن وارد رشته پرستاری می شوید. طول دوره پرستاری در کشور روسیه ۴ سال می باشد.

آیا امکان تحصیل دندانپزشکی به زبان انگلیسی در روسیه وجود دارد ؟ 

بله امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی در روسیه هست. اما باید توجه داشته باشید که تحصیل به زبان انگلیسی مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست حتی اگر دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید ایران باشد. پیش برای تایید مدارک حتما باید دانشگاه پزشکی روسیه مورد تایید ایران باشد و تحصیل به زبان روسی باشد.

دانشگاه پزشکی روسیه مسکو یا دانشگاه پزشکی روسیه سن پترزبورگ ؟ پیشنهاد شما چیست ؟

هر دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ بزرگترین شهرهای روسیه می باشند. کیفیت زندگی در هر دو شهر تقریبا برابر است. در حال حاظر مسکو به صورت رسمی پایتخت روسیه و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. در گذشته سن پترزبورگ پایتخت روسیه بود و در حال حاظر به پایتخت فرهنگی روسیه معروف است. هزینه زندگی در شهر سن پطرزبورگ کمی ارزانتر از مسکو است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?