تماس با روس دانش

4.2
(27)

مجموعه روس دانش با هدف اعتلای کیفی و کمی ارائه خدمات به ایرانیان عزیز در روسیه تاسیس گردید. تیم روس دانش با تحقیقات گسترده کارشناسی و رایزنی های متعدد با شرکت ها و موسساتی که در عرصه های مختلف روابط ایران و روسیه فعالیت مستمری داشتند موفق به ساخت این مجموعه گردید. ماموریت اصلی روس دانش ایجاد پایگاه جامعی برای هموطنان است که قصد فعالیت در فدراسیون روسیه را دارند. مجموعه روس دانش به مدد کارشناسان مجرب خود می تواند راهنمایی مطمئنی باشد برای کسانی که قصد ورود و یا گسترش فعالیت در حوزههای مختلف را دارند. تیم مشاوره ما آماده ارائه خدمات و مشاوره به هم میهنان عزیزی است که تمایل به فعالیت های علمی، فرهنگی و اقتصادی در فدراسیون روسیه را دارند. 

 

مدیریت موسسه اعزام دانشجو به روسیه – روس دانش – بر عهده آقای دکتر فراشیانی می باشد. 

آقای دکتر فراشیانی فارغ التحصیل دانشگاه ITMO سن پترزبورگ هستند و همچنین بعد از فراغت از تحصیل در همان دانشگاه مشغول به فعالیت می باشند. جهت آشنایی بیشتر با ایشان و ارتباط مستقیم می توانید این قسمت را مطالعه بفرمایید 

 

آدرس دفتر مرکزی روس دانش  و راه های تماس با روس دانش : 

روسیه – سن پترزبورگ – خیابان لیتینی – ساختمان ۶۰

Russia, St.Petersburg, Liteini , # 60Bil


tel: +79052703040


tel: +79119831901


آدرس دفتر تهران 

اتوبان رسالت – بعد از صیاد شیرازی – نرسیده به استاد حسن بنا – پلاک ۱۱۳۰

شماره تماس :

tel: +989387441749


همچنین شما می توانید از طریق چت آنلاین وبسایت ، پیام رسان واتساپ و صفحه چت اینستاگرام دانش و یا صفحه تلگرام روس دانش با ما تماس بگیرید. همکاران ما در اولین فرصت ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.


ساعت تماس: از ساعت 9:30 صبح تا 17:30 (به وقت تهران)

https://rusdanesh.com/wp-content/uploads/2020/03/russia4.mp4