Rusdanesh

سوچی

شهر سوچی با دارزای 145 کیلومتر طویل ترین شهر اروپا می باشد. این شهر در سال 2014 میزبان بازی های المپیک زمستانی بود. سوچی در کرانه دریای سیاه قرار دارد و یکی از جاذبه های گردشگری روسیه است که همه ساله میزبان میلیون ها توریست از سراسر جهان می باشد.

در چند سال اخیر توسط دولت روسیه سرمایه گذاری زیادی در این شهر شده است. و این شهر تبدیل به یکی از مدرن ترین شهرهای روسیه شده است. سوچی جزء شهرهای ساحلی است که موقیعت آب و هوای آن باعث شده است که همه ساله تعداد زیادی گردشگر از سراسر روسیه و کشورهای دیگر این شهر را به عنوان استراحت گاه تابستانی انتخاب کنند. 

سوچی کلا ذهنیت شما در باره روسیه را تغییر می دهد چرا که از روسیه همیشه با سرما و یخ بندان یاد می شود. شاید کمتر کسی باور کند که در روسیه شهری وجود دارد با درخت های نخل بسیار عظیم و آب و هوایی گرم. سوچی در چند سال اخیر تبدیل شده است به جایگزین برای شهرهای آنتالیا ترکیه و سواحلی این چنینی باشد.


مطالب مرتبط


سوالات متداول 

آیا پرواز مستقیم از ایران به سوچی هست ؟

سلام. در همیشه سال خیر اما در فصل تابستان که فصل مسافرت به سوچی است پروازهای مسقتیم از ایران هم وجود دارد و شما می توانید مستقیم به این شهر سفر نمایید. ولی از طریق مسکو همیشه سال می توانید به این شهر سفر نمایید. 

آیا دانشگاه های سوچی مناسب هستند ، شرایط تحصیل در سوچی به چه صورت است‌ ؟

این شهر یک شهر کوچک ساحلی است . در این شهر دانشگاه وجود دارد. اما هیچ یک از دانشگاه های این شهر مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست. در در رشته های غیر پزشکی هم خیلی دانشگاه شناخته شده ای در سطح دنیا وجود ندارد. برای تحصیل دانشگاه های سن پترزبورگ و مسکو مناسب هستند 

درآمد در سوچی به چه صورت است ، حقوق پزشکی در روسیه چطور است ؟

سطح درآمد در این شهر کمتر از مسکو و سن پترزبورگ است. به طور کلی پزشکی در روسیه یکی از مشاغل متوسط از نظر درآمد هست. در روسیه رشته های فنی مهندسی حقوق بهتری دارند. 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?