Rusdanesh

ارائه خدمات گردشگری روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. روسیه با 14 کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در بخش اروپایی کشور قرار دارد و بزرگترین شهر اروپا است. روسیه با جمعیت حدود 144 میلیون نفر، نهمین کشور پر جمعیت جهان است که در عین حال کمترین تراکم جمعیتی در جهان را دارا می باشد. نرخ جمعیت در این کشور منفی است. بیش از 80 درصد جمعیت روسیه را قوم روس تشکیل می دهد، اما در مجموع 160 گروه قومی در این کشور زندگی می کنند. روسیه فرهنگ پر باری دارد که از جمله شخصیت های ادبی معروف آن می توان به تولستوی، داستایوفسکی و چخوف اشاره کرد. سفر به روسیه در چند سال اخیر بین شهروندان ایران بسیار رونق گرفته است.

واحد پول روسیه روبل است. روسیه هشتمین اقتصاد بزرگ جهان (ششمین بر مبنای قدرت برابری خرید) می باشد. روسیه بعد از فروپاشی شوروی به اقتصاد بازار آزاد روی آورد. این کشور یکی از پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل است. شهرهای بزرگ روسیه به ترتیب: مسکو، سن پترزبورگ، نووسیبیرسک، یکاترینبورگ و نیژنی نووگورود می باشد. بیشترین صادرات این کشور به کشورهای: هلند، آلمان، چین، ترکیه، اوکراین، بلاروس و لهستان است و بیشتر حجم واردات را از کشورهای: چین، آلمان، اوکراین، ژاپن، آمریکا، فرانسه و ایتالیا دارد. فدراسیون روسیه از لحاظ میزان ذخایر نفت و گار در دنیا مقام دوم را به خود اختصاص داده است.

براساس آخرین گزارشهای یورو مانیتور، روسیه در سال ۲۰۱۳ با تعداد ۲۹ میلیون گردشگر خارجی، شاهد بالاترین تعداد توریست‌های ورودی در سال‌های اخیر بوده است. روند ورود گردشگران به این کشور نرخ رشد دو رقمی خود را حفظ کرده است. قبل از هر چیز، این روند در نتیجه یک برنامه هدف‌گذاری فدرال بوده که تحت عنوان «توسعه گردشگری داخلی و ورودی» برای دوره ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ به اجرا گذاشته شد. ارتقای فعالانه روسیه به عنوان مقصد گردشگری، رشد سفر به این کشور را تحت تاثیر قرار داد. تعدادی از رویداد‌های ورزشی با اهمیت در سطح جهان از قبیل بازی‌های المپیک زمستانی در سوچی، مسابقات دانشگاه‌های جهان در کازان، مسابقه فرمول یک در سوشی و موارد دیگر، به صورت مثبتی علاقه رو به افزایشی را نسبت به روسیه به عنوان یک مقصد گردشگری برای توریست‌های بین‌المللی، تحت تاثیر قرار داد.

سفر به روسیه و مقاصد گردشگری روسیه

مسکو

سن پترزبورگ

سوچی

سفر به روسیه خارج از تور

گردشگری با تورهای مسافرتی مزایای زیاد دارد اما به دلایل زیادی، خیلی از افردا تمایل به مسافرت گروهی ندارند. به همین منظور شرکت “روس دانش” خدماتی را در خدمت شما عزیزان قرار می دهد که علاوه بر استفاده از مزایای گردشگری با تور، شما یک گردشی اختصاصی و مطابق با تمایلات شخصی خود، خانواده و دوستانتان داشته باشید. در زیر به چند نمونه از خدمات ارائه شده توسط شرکت “روس دانش” اشاره شده است:

تورهای خانوادگی:

اگر قصد مسافرت خانوادگی به روسیه را دارید اما نگران مشگلات احتمالی مثل: نا آشنایی با زبان، عدم شناخت کافی از کشور، آشنا نبودن با مکانهای گردشگری و … را دارید، لیدر فارس زبان “روس دانش” از ابتدا تا انتهای سفر در کنار شما خواهد بود تا در کنار خانواده و به دور از هیاهو و مشکلات تورهای گروهی (معمولا 40 تا 50 نفر)، سفری خوش و خاطره انگیز را تجربه کنید. در این پکیج، شما به دلخواه خودتان و با راهنمایی همکاران ما تاریخ سفر، شهرهای مورد نظر، هتل دلخواه ، تعداد روزهای سفر و … را انتخاب می کنید.

اجاره منزل :

در سفر به روسیه یکی از راه هایی که هم در هزینه خود صرف جویی کنید و هم اینکه در طول سفر تمام خانواده و دوستان در جمع گرم خانواده (بدور از فضای خشک و رسمی هتل) باشید و از همه مهمتر، دیگر مشکل کنار آمدن با غذاهای خارجی را نداشته باشید، این است که بسته به تعداد افراد و هزینه خود می توانید آپارتمان های شیک و مجلل اجاره کنید. مشاورین ما در شرکت “روس دانش” در خدمت شما هستند تا آپارتمان مورد نظر شما را با مناسب ترین هزینه برای شما اجاره نمایند. نکته مهم در این پکیج این است که تمام منازل اجاره ای مورد تایید “روس دانش” بوده و دیگر دلیلی برای نگرانی بابت مشکلات احتمالی وجود ندارد.

خدمات ترانسفر:

اگر تمایل به مسافرت مستقل دارید و یا اینکه تصمیم دارید حدالامکان در هزینه ها صرفه جویی نمایند. می توانید پکیج ترانسفر را سفارش دهید. در این پکیج راهنمایی فارسی زبان در فرودگاه به استقبال شما می آید و شما را تا هتل همراهی کرده، رجستر هتل را نجام داده، سیمکارت در اختیار شما قرار داده و به سوالهای احتمالی شما پاسخ داده و اطلاعت مهم و ضروری را در اختیار شما قرار می هد و تا استقرار کامل در هتل شما را همراهی می نماید.   

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?