Rusdanesh

خدمات حقوقی

ارائه خدمات حقوقی توسط تیم حقوقی روس دانش. دوستان عزیز ایرانی می توانند با استفاده از خدمات شرکت روس دانش به صورت حضوری و یا غیر حضوری، به صورت کاملا قانونی اقدام به افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی بنمایند. از جمله خدمات شرکت روس دانش اخذ ویزا کارت، مستر کارت و گلدن کارت می باشد. مدت زمان اخذ این اعتبارات سه روز کاری می باشد و نیاز به حضور شخص متقاضی ندارد. هزینه ارائه این خدمات بسته به نوع کارت و خدمات مورد نیاز، متفاوت می باشد. مترجمین و وکلای شرکت روس دانش با کمترین هزینه و بیشترین اطمینان در خدمت شما غزیزان است. میانگین هزینه درخواست ویزا کارت و مستر کارت 80 دلار می باشد.

خدمات حقوقی – اخذ انواع ویزای توریستی ، تجاری ، دانشجویی

ویزای یک ساله کاری :

هزینه این نوع ویزا مبلغ 2500دلار می باشد. دارنده این نوع ویزا در بازه زمانی 180 روز، تنها می تواند 90 روز در فدراسیون روسیه اقامت داشته باشد. یعنی در کل سال تنها 180 روز اجازه حضور غیر مستمر در این کشور را دارد. بهه همین خاطر مجموعه وکلای “روس دانش” این نوع ویزا را توصیه نمی کنند.

ویزای کاری سه ساله :

هزینه این نوع ویزا مبلغ 3400 دلار می باشد. دارنده این نوع ویزا می تواند با استفاده از خدمات شرکت حقوقی روس دانش می تواند به صورت سه سال کامل و مستمر در روسیه حضور داشته باشد و نیازی به خروج ازز روسیه ندارد و این امر مستلزم دریافت اجازه کار از دولت فدرال روسیه (محل اقامت) می باشد.

شرکت حقوقی روس دانش جهت اخذ اجازه کار در خدمت شما عزیزان می باشد. هزینه اجازه کار کامل مبلغ 2000 دلار می باشد. این شرکت همچنین در امر ارائه رگیستراتسیا (ثبت اداره پلیس) همراه متقاضیان محترم می باشد.

ویزای دانشجویی :

شرکت حقوقی “روس دانش” ارائه دهند خدمات اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف روسیه می باشد و در تمام مراحل تحصیل، از جمله اخذ ویزای دانشجوی، همراه دانشجویان محترم می باشد.

سرمایه گذاری

فدراسیون روسیه دارای قوانین و شرایط خاصی برای اعطای شهروندی به اتباع کشورهای مختلف می باشد که از جمله آنها سرمایه گذاری در امر توسعه و پیشرفت صنعت در کشور روسیه می باشد. طبق قانون فدرال روسیه اتباع خارجی می توانند با سرمایه گذاری در بخش توسعه و صنعت با حد اقل سرمایه گذاری 10 میلیون روبل، شهروندی روسیه را دریافت نمایند. شرکت حقوق روس دانش با داشتن وکلای مجرب شما را در این مسیر همراهی می کنند.

سرمایه گذاری در کشور روسیه و اخذ شهروندی روسیه بر اساس قانون فدرال روسیه شرایط خاصی را دارا می باشد که مشاورین روس دانش با بیش از 10 سال تجربه شما را در این امر یاری می رسانند.

شرکت روس دانش با سابقه کار در کشور های مشترک المنافع، آمریکا، و اروپا شما عزیزان را دعوت به همکاری می نماید. پروسه سرمایه گذاری و دریافت اقامت در فدراسیون روسیه نسبت به کشورهای دیگر از جمله آمریکا با ویزای EB-5 هم بسیار راحت تر، و مطمئن تر می باشد. با توجه به روابط بین ایران و روسیه “فدراسیون روسیه” مکانی مناسب و امن جهت سرمایه گذاری و اخذ اقامت با کمترین زمان و کمترین هزینه می باشد.

ازدواج در روسیه

شرکت روس دانش به عنوان اولین شرکت حقوقی با حضور وکلای روسیه آماده ارائه خدمات مهاجرتی به ایران عزیز می باشد من جمله ازدواج در روسیه به عنوان یکی از دلایل و اسناد مورد نیاز اداره فدرال مهاجرت روسیه می باشد. شرکت روس دانش آماده همکاری با کلیه متقاضیان عزیز در جهت آماده سازی مدارک و ارائه در دادگاه های روسیه جهت اخذ شهروندی روسیه می باشد.

خدمات حقوقی ثبت شرکت


 ثبت انواع شرکت در شهر های مختلف روسیه

شرکت روس دانش آماده همکاری با کلیه تجار و بازرگانان ایرانی جهت ثبت شرکت، اجازه اخذ کار، امور حسابداری، عقد قرارداد و رفع رجوع امور اداره و حقوقی در سراسر فدراسیون روسیه می باشد. این شرکت مفتخر است به عنوان اولین شرکت حقوقی در کشور روسیه آماده ارائه هر گونه خدمات حقوقی به ایرایان عزیز با مناسب ترین قیمت می باشد.

لطفا جزئیات درخواست ثبت خود را برای ما ارسال بفرمایید

تماس صوتی از طریق واتساپ

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?