Rusdanesh

هتل خوابگاه روس دانش در شهر کازان روسیه

موسسه روس دانش در سال 2022 میلادی اقدام به افتتاح مینی هتل در شهر کازان روسیه نمود. به علت محدودیت ظرفیت خوابگاه های دانشگاه فدرال کازن بسیار از دانشجویان در این شهر با مشکل محل سکونت رو به رو شدن. با پیشنهاد  و همکاری معاون دانشگاه فدرال کازان ، مدیریت مجموعه روس دانش تصمیم گرفت در شهر کازان خوابگاه ویژه دانشجویان ایران را در این شهر افتتاح کند. در نهایت در تاریخ 1/12/2022 مینی هتل روس دانش با عنوان “ هتل خوابگاه روس دانش” تاسیس شد. در حال حاضر حدود 45 نفر دانشجوی ایران در این خوابگاه اقامت دارند.  
هتل خوابگاه روس دانش

هتل خوابگاه روس دانش در سه طبقه در مرکز شهر کازان واقع است. در طبقه اول این خوابگاه دانشجویان پسر و در طبقات دوم و سوم آن دانشجویان دختر سکونت داردند. 

از این امتیازات ویژه این خوابگاه می توان به موقعیت آن  اشاره کرد. هتل خوابگاه روس دانش در فاصله 10 دقیقه پیاده روی تا دانشکده پزشکی و دندان پزشکی و فاصله 14 دقیقه پیاده تا ساختمان اصلی دانشگاه فدرال کازان و به فاصله 10 دقیقه پیاده تا دانشگاه مدیکال کازان واقع است. همچنین کمتر از ده دقیقه تا میدان اصلی شهر کازان (مرکز کالتسو) فاصله داد.

امکانات هتل خوابگاه روس دانش

اتاقهای هتل خوابگاه روس دانش شامل تخت خواب – میز مطالعه برای هر نفر – کمد – سرویس بهداشتی و حمام در هر اتاق می باشد. دو آشپزخانه مجزا برای خانم ها و آقایان در طبقات اول و دوم قرار دارد. همچنین یک اتاق مطالعه و انبار جهت نگهداری وسایل اضافه در طبقه اول قرار دارد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو می توانید با مدیریت خوابگاه آقای نجفیان تماس بگیرید. 

0079661585078

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.