Rusdanesh

خرید و فروش مستغلات

خرید ملک در روسیه به نام خود شما امکان پذیر است. حتی اگر شما اقامت روسیه را نداشته باشید می توانید بدون حضور به نام خودتان خانه در روسیه خریداری کنید. خرید خانه در روسیه به تنهایی باعث گرفتن اقامت روسیه نمی شود اما می تواند روند گرفتن اقامت روسیه را تسریع کند. خریدا خانه در روسیه و خرید خانه در سن پترزبورگ می تواند به عنوان یک راه سرمایه گذاری باشد. چرا که شما پیش خرید خانه می توانید سرمایه گذاری کنید و بعد از آماده شدن آن ملک را به قیمت خیلی بالاتر بفروشید.گروه تجاری روس دانش مفتخر است که به عنوان اولین و جامع ترین مرکز خرید و فروش مستغلات در روسیه، در خدمت ایرانیان عزیز می باشد. مشاورین حقوقی مجرب ما جهت امر مشاوره و خرید و فروش ملک در شهر های مختلف فدراسیون روسیه شما را راهنمایی می کنند.

اجاره منزل در روسیه

چرا خرید مستغلات در روسیه

از خرید ملک در کشور دیگر همیشه به عنوان راه مطمئن سرمایه گذاری در خارج از کشور استفاده می شده است. یک از فاکتور های مهم جهت سرمایه گذاری در خارج از کشور ثبات سیاسی و اقتصادی آن کشور می باشد. روسیه به عنوان یکی از قطب های اصلی سیاست و اقتصاد دنیا و به عنوان بزرگترین و پهناورترین کشور جهان جای مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. خرید خانه در روسیه می تواند یکی از این راه ها برای سرمایه گذاری باشد. خرید خانه در مسکو با توجه به موقعیت سیاسی اجتماعی آن خیلی طرفدار دارد. در چند سال گذشته خرید منزل در سن پترزبورگ نیز حتی از خرید مسکن در مسکو پیشی گرفته است. شما با خرید ملک در مسکو و یا سن پترزبورگ در مکان و زمان مناسب می توانید سودی کسب کنید که در تجارت دیگر برای به دست آوردن چنین سودی به چندین سال تلاش و صرف هزینه بیشتر نیاز است.


آیا خرید ملک در روسیه منجر به اقامت روسیه می شود؟

کشور فدراسیون روسیه با بیش از 17 میلیون کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور جهان می باشد. اما با توجه و وسعت بالا، روسیه کمترین تراکم جمهیت در جهان را دارا می باشد. به همین منظور یکی از اهداف کلی دولت گسترش جمعیت می باشد. با این هدف، طرح های تشویقی زیادی برای افزایش زاد و ولد در نظر گرفته شده است. اما تا به امروز این طرح ها به طور کامل موثر نبوده است. یکی از راه های جایگزین برای افزایش جمعیت، جذب مهاجر خارجی می باشد. البته با توجه به تجربه نا خوشایند همسایگان غربی روسیه، این کشور در جذب مهاجر با احتیاط بیشتری عمل می کند. یکی از راه های مطمئن، پذیرش مهاجرانی است که از تملک مالی مناسبی برخوردار باشند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که صرفا خرید منزل در روسیه ضامن گرفتن اقامت دائم نمی باشد. اما یکی از فاکتور های مهمی است که، روند پذیرش اقامت را تسهیل می کند.


خرید مسکن در روسیه به عنوان یک تجارت مطمئن

یکی از راه های سرمایه گذاری در بین مردم روسیه، پیش خرید مسکن و فروش آن با قیمت مناسب می باشد. معمولا پروسه ساخت مسکن در روسیه دو سال طول می کشد. افراد با سرمایه گذاری در این پروژه ها در ساخت، مشارکت کرده و در پایان کار از سود حاصل از ساخت و فروش مسکن کسب درآمد می کنند.


قیمت مسکن در روسیه

قیمت ملک در روسیه البته در هر شهر و هر محله متفاوت است. اما شاید بتوان به صورت کلی به چند منطقه و شهر تقسیم بندی کرد. یا با ذکر مثال حدود قیمت را مشخص کرد. گرانترین شهری روسیه مسکو است و طبیعتا قیمت منزل در مسکو خیلی بالاتر از شهرهای دیگر است. قیمت خانه در مسکو گاهی چندین و چند ده برابر بالاتر از شهرهای کوچکتر روسیه است. قیمت آپارتمان در مسکو در یک محله متوسط شاید متری حدود ۵ هزار دلار باشد. قیمت منزل در سن پترزبورگ از مسکو کمتر ولی از شهرهای دیگر بیشتر است. قیمت خانه در سن پترزبورگ از متری حدود ۱۵۰۰ دلار شروع می شود. قیمت آپارتمان در سن پترزبورگ در ملحه متوسط متری ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار است.

قیمت ماشین در روسیه نسبت به ایران خیلی مناسب تر است. معمولا از مالیاتهای سنگینی که در ایران به اتومبیل های خارجی تعلق می گیرد خبری نیست. جالب است بداندی قیمت اتومبیل در روسیه بعد از ۲ تا ۳ سال کارکرد به شدت افت پیدا می کند و شما می توانید ماشین چند سال کار را با قیمت کمتر از نصف ماشین صفر خریداری کنید.البته در این امر انتخاب کمپانی معتبر برای سرمایه گذاری از اهمیت زیادی برخوردا می باشد. گروه مشاورین حقوقی “روس دانش” با توجه به تجربه و آشنایی کامل با شرکت های معتبر، می تواند راهنمایی خوبی برای سرمایه گذاری در این بخش باشد.


چرا روس دانش ؟

مجموعه حقوقی روس دانش  یکی از معتبر ترین شرکت هایی است که در امر خرید و فروش مسکن در روسیه فعالیت دارد که تمام مجوز های تجاری مورد نیاز را دارا بوده و به طور کاملا قانونی در این امر فعالیت می کند.


مشاورین با تجربه و آشنا به امور حقوقی فدراسیون روسیه همیشه همراه شما بوده و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهند.


تیم کارشناسی روس دانش با برسی کمپانی های متعدد ساختمان سازی، شرکت های را انتخاب می کند که با معیارهای “روس دانش” مطابقت داشته باشند، تا سرمایگذاران عزیز با اطمینان خاطر در این بخش سرمایه گذاری کنند.


گروه روس دانش تنها راهنمایی مطمئنی برای خرید مسکن و مستغلات می باشند و طرف مستقیم قرارداد شما جهت خرید، کمپانی های معتبر ساختمان سازی می باشند که این امر باعث می شود که شما با خیال راحت منزل مورد نظر خود را خریداری نمایید.


در صورت نیاز، گروه روس دانش شما را در امر فروش مستغلات با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن یاری خواهند کرد.


دفتر مرکزی شرکت روس دانش در روسیه واقع است و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، مشاورین فارس و روس زبان شرکت می توانند شما را در رفع مشکلات یاری نمایند. با ما تماس بگیرید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?